Kişiye Özel Web Siteleri

Kamu veya özel kuruluşlar için web siteleri oluşturma konusunda uzmanız, küçük-orta ölçekli şirketlerin ve her türden faaliyetin tanıtımı için pratik ve erişilebilir platformlar sunarız. Nitelikli kadromuz sayesinde, son derece özelleştirilmiş tasarımlara ve sezgisel ve işlevsel bir yapıya sahip kişiye özel web siteleri oluşturarak , içeriği görüntülemeyi ve kullanıcılar arasında gezinmeyi kolaylaştırıyoruz. Tüm web tasarım işlerimiz , akıllı telefonlar, tabletler, akıllı saatler gibi çeşitli navigasyon cihazlarının boyutlarına bağımsız olarak uyum sağlama işlevi olan “Responsive” teknolojisini kullanır .

 

Sürekli Güncellenir Yapıda

Dinamik web siteleri oluşturuyor , sitelerinde sık sık değişiklik, güncelleme ve ekleme yapma ihtiyacı duyanlar için özelleştirilmiş CMS geliştiriyoruz .

Modern programlama tekniklerini kullanarak dinamik ve duyarlı web siteleri oluşturuyoruz: HTML5, CSS3, Bootstrap, Jquery, PHP / MySql, javascript. Yönetim için hiçbir programlama becerisi gerekmez.

 

Tüm Cihazlar ile Tam Uyum

Etkili olmak ve misyon değerini ve Kullanıcı Deneyimini (kullanıcı deneyimi) en iyi şekilde geliştirmek için somutluğa odaklanıyoruz. Tamamen özel bir web sitesi yapısı tasarlıyor ve tüm tasarımla ilgileniyoruz. Kurumsal imaja uygun özel grafikler ve alanlar  oluşturuyoruz.

Bugüne kadar, mobil uyumlu bir siteye sahip olmak artık bir seçim değil, bir zorunluluktur.
Günümüzde tüm mobil cihazların kullanıldığı düşünüldüğünde, çalışan bir site, akıllı telefonlar ve tabletler için optimize edilmiş bir sürüme sahip olmaktan ayrılamaz.

TEKLİF AL
SeoEs